sobota, 7 lutego 2009

długo oczekiwane DKNY

hymn......... za ładne to one nie są jak dla mnie.Z kupnem poczekam raczej do wyprzedaży ale kupię tylko wybrane rzeczy nie wiemm jak wy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz