skip to main
|
skip to sidebar
sobota, 7 lutego 2009
fajne ale do czego potrzebne??
dziś w starplazie znalazłam tanie serduszka za 1$ tylko jedno pytanie do czego to służy???
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
stardoll-na tropie
O mnie
kicia059
Wyświetl mój pełny profil
Obserwatorzy
Archiwum bloga
▼
2009
(13)
▼
lutego
(13)
darmowe
nowe
nowości
walentynkowe nowości
fajne ale do czego potrzebne??
głowy pełne pomysłów
jak oni to robią??
Nowości................
długo oczekiwane DKNY
zmiany
niedługo wiosna!!!!
HB marzec
łańcuszek LE
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz